Tarsis Club
Tarsis Club Hotel *****

TARSIS CLUB & SPA**** to sezonowy kompleks położony w cichej i w spokojnej, zachodniej części Słonecznego Brzegu, usytuowany  400 metrów od morza. Otaczają go piękne zielone tereny  i parki z unikalnymi drzewami. Wewnątrz ogrodzonego kompleksu poza budynkami,  dwoma basenami, nowoczesnym placem zabaw dla dzieci, dominuje zieleń (trawa, krzewy i platany), która skutecznie  daje wytchnienie od słońca!

 

TARSIS CLUB & SPA**** składa się z dwóch części Tarsis 1 ( A i B ), dwóch części Tarsis 2 ( A i B) i Tarsis3 w trakcie budowy. Dwa pierwsze (Tarsis1 i Tarsis2) są obiektami gotowymi i luksusowo wykończonymi.

 

Na uwagę zasługuje bardzo nowoczesna architektura budynków. Duże szklane okna różnych kształtów, przestrzenne tarasy i balkony, balustrady ze szkła i paneli aluminiowych podkreślają lekkość budowli i elegancję stylu.

 

TARSIS CLUB & SPA**** znajduje się praktycznie w samym centrum Słonecznego Brzegu.
Posiada parking podziemny, 2 baseny dla dorosłych i dla dzieci, recepcję z lobby barem, kantor, 4 sklepy, restaurację, plac zabaw dla dzieci z opieką wykwalifikowanego personelu, ogólnodostępne leżaki i hamaki, siłownię, pralnię, pomieszczenie do suszenia i prasowania oraz centrum spa, który obejmuje łaźnię parową, saunę, jacuzzi, gabinet masażu i pokój relaksacyjny.

 

Obiekt jest całodobowo chroniony! Również recepcja (wydawanie kluczy!) jest czynna przez całą dobę!

 

 

Basen: tak
Klimatyzacja: tak
Internet: tak
Polecamy
Dostępne Pokoje

Apartament typu studio B-7 (Czerwony) parter – 47m2

 

190 zł – sezon wysoki (LIPIEC, SIERPIEŃ – za apartament/ 1 dzień pobytu)
150 zł – sezon średni (CZERWIEC, WRZESIEŃ – za apartament/ 1 dzień pobytu)
120 zł – sezon niski (MAJ, PAŹDZIERNIK – za apartament/ 1 dzień pobytu)
Zdjęcia
Tarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis ClubTarsis Club
Mapa

FORUM

Dodaj wpis
powrot