Warunki rezerwacji

1. DEFINICJA
Rezerwujący
Osoba fizyczna lub prawna posiadająca zdolność do czynności prawnych w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

2. REZERWACJA
Rezerwacji w serwisie Bułgaria-noclegi można dokonać telefonicznie, poprzez wypełnienie i wysłanie formularza online, e-maila rezerwującego wybrany obiekt noclegowy.

Wszelkie zapytania odnośnie możliwości rezerwacji w wybranym terminie prosimy przesyłać za pomocą formularza zapytania lub e-mailem. Klient wysyłający formularz rezerwacji oświadcza jednocześnie, iż zgadza się na wybrany obiekt. Powoduje to, iż nie możemy już dokonać zmiany rezerwacji na inny obiekt a jedynie w miarę posiadanych możliwości możemy dokonać zmiany terminu lub ilości osób. 

Rezerwacja jest skuteczna w momencie potwierdzenia rezerwacji przez serwis Bułgaria-noclegi łącznie z dokonaniem płatności przez Rezerwującego, za pomocą przelewu bankowego, bądź przekazu pocztowego.

3. POTWIERDZENIE REZERWACJI
System zawiera usługi wymagające indywidualnego potwierdzenia przez serwis Bułgaria-noclegi. W tym przypadku potwierdzenie jest przesyłane w ciągu 1-2 dni roboczych na adres e-mail wskazany przez Rezerwującego. Potwierdzenie zawiera dane rezerwacji lub informację o braku miejsc we wskazanym terminie. 
 

4. FORMA I WARUNKI PŁATNOŚCI
Rezerwacja jest ustalana indywidualnie pomiędzy osobą rezerwującą a osobą wystawiającą ogłoszenie.  Dokładna kwota opłaty rezerwacyjnej ustalana jest na podstawie specyfiki zamówienia złożonego przez klienta np. ilości osób lub noclegów.

Płatność za usługi dodatkowe
Za usługi, nie objęte zamówieniem (np. dodatkowe noclegi, dodatkowo płatne śniadanie), należność musi zostać uregulowana na miejscu przez Rezerwującego.

5. WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI
Warunki anulowania rezerwacji są ustalane indiwidualnie pomiędzy wynajemcą a osobą wynajmującą apartament. Swerwis bułgaria-noclegi.pl nie bierze udziału w procesie rezerwacji tym samym też nie odpowiada ze zwrot kosztów w przypadku rezygnacji z rezerwacji.

6. ZMIANA TERMINU REZERWACJI
Informujemy, iż w miarę posiadanych możliwości możemy dokonać zmiany terminu rezerwacji. Nie możemy jednak zagwarantować wolnych miejsc w rezerwowanym obiekcie, jeżeli modyfikacja dokonywana jest w niewielkim odstępie czasu od wyjazdu. 

7. DANE OSOBOWE
Dokonując rezerwacji na stronach internetowych www.bulgaria-noclegi.pl Rezerwujący wyraża zgodę na umieszczenie jego danych osobowych w bazie danych w serwisie www.bulgaria-noclegi.pl. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji, ułatwienia dokonywania kolejnych rezerwacji oraz w celach marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. 

8. INNE
Za skutki wynikłe z podania nieprawidłowych danych przez Rezerwującego, całkowitą odpowiedzialność ponosi Rezerwujący.

Bułgaria-noclegi nie ponosi odpowiedzialności za brak dostępu do systemu Rezerwacji z przyczyn niezależnych od niej.

9. AKCEPTACJA WARUNKÓW REZERWACJI W INTERNECIE
Zaznaczenie opcji "Akceptuję warunki rezerwacji" oznacza, iż Klient rozumie i akceptuje warunki Regulaminu.

Ciekawostki

Bułgaria - kultura
Bułgaria - kultura

Bułgaria od okresu średniowiecza (XIII wiek, XIV wiek) znana jest ze swoich ikon. Przedstawiciele tzw. tyrnowskiej szkoły malarskiej (XIV wiek) z po...

więcej »
Wina
Wina

Gdyby przeprowadzić ankietę, z czym Polakom najbardziej kojarzy się Bułgaria, wśród najczęściej typowanych odpowiedzi z pewnością znalazłob...

więcej »
Kuchnia bułgarska
Kuchnia bułgarska

Szopska Sałata Kuchnia bułgarska, choć geograficznie wciąż europejska, dla przeciętnego Europejczyka stanowi duże zaskoczenie. Nieskażona ...

więcej »

FORUM

Dodaj wpis